قیمت خرید انواع شانه میوه باکیفیت بالا

قیمت خرید انواع شانه میوه متفاوت است که دراین‌بین نمونه های با کیفیت بالا قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دارد. شما می‌توانید شانه‌های میوه باکیفیت بالا را از ما بخواهید.

قیمت خرید انواع شانه میوه

شانه میوه چیست؟

شانه‌های میوه این روزها دربسته بندی میوه‌ها کاربرد زیادی پیداکرده است این شانه‌ها به باغداران و تاجران میوه این امکان را داده تا محصول خود را به صورتی شکیل‌تر و مشتری‌پسندتر به بازارهای میوه عرضه کنند.
شانه‌های میوه با توجه به نوع میوه دارای جنس و مقاومت متفاوتی هستند. رنگ شانه‌های میوه بیشتر به رنگ قرمز هستند که در ابعاد 24 در 34 و 27 در 47 تولید می‌شوند.

قیمت خرید انواع شانه میوه

انواع شانه‌های میوه

انواع شانه‌های میوه بسته به نوع میوه متفاوت است به‌طوری‌که برای میوه‌هایی که احتمال له شدن هنگام حمل‌ونقل برایشان بیشتر است از انواع مقام‌تری استفاده می‌کنند. ما در اینجا به چند نوع از انواع متنوع این شانه‌ها اشاره می‌کنیم:

 • شانه میوه گوجه گلخانه‌ای
  گوجه‌ها انواع مختلفی دارند که عبارت‌اند از:
  گوجه دافنیس، گوجه ازمیر، گوجه سانسیر و…
  تولیدکننده عمده گوجه شهرهای یزد و اصفهان است؛ و به خاطر نحوه برداشت و حمل حساس گوجه این شهرها مشتری اصلی این نوع شانه‌های میوه محسوب می‌شوند.
  ابعاد شانه‌های میوه گوجه 24*34 و 27* 47 است.
 • شانه میوه هلو
  شهرهای مشکین‌شهر، پارس‌آباد، جعفرآباد با تولید انواع هلو مثل هلوی زعفرانی، هلوی رد تاپ، هلوی انجیری متقاضیان اصلی شانه‌های میوه هلو برای بسته‌بندی محصول خود هستند.
 • شانه میوه کیوی صادراتی
  در سال‌های اخیر تولید و صادرات کیوی رشد چشم‌گیری داشته است و تولیدکنندگان شانه‌های میوه را واداشته تا شانه‌های میوه کیوی را بیشتر از پیش‌تولید کنند.
  این شانه‌ها با توجه به نوع کارتن یا جعبه موردنظر در ابعاد و با تعداد خانه‌های متفاوت تولید می‌شوند.
 • شانه میوه سیب درختی
  سیب درختی جز دسته میوه های صادراتی می باشد و همین امر اهمیت استفاده از شانه های میوه را برای بسته بندی این میوه افزایش داده است. این نوع شانه میوه در انواع کاغذی و مقوایی، پلاستیکی تولید می شود که انواع مقوایی آن برای صادرات مناسب تر است.

قیمت خرید انواع شانه میوه

قیمت خرید انواع شانه میوه

قیمت خرید انواع شانه میوه به جنسشان، تعداد خانه‌ها، ابعاد، وزن، بستگی دارد؛ اما متأسفانه در سال‌های اخیر به خاطر کمبود مواد اولیه تولیدکنندگان این شانه‌ها نیز قیمت خود را افزایش داده‌اند. ابعاد 27*47 این نوع شانه‌های میوه قیمت بالاتری دارند.
انواع مقوایی و کاغذی شانه‌های میوه باوجوداینکه سالم‌تر هستند ولی از قیمت بالاتری نسبت به نمونه‌های پلاستیکی برخوردارند به همین خاطر برای مصارف داخل کشور معمولاً استفاده نمی‌شوند. از طرفی انواع مقوایی تنوع رنگ بیشتری نسبت به انواع پلاستیکی دارند بنابراین انواع رنگی آن با توجه به بکار بردن رنگ در تولید آن قیمت بالاتری دارد.

ما هم‌اکنون توانسته‌ایم با تولید انواع شانه‌های میوه نیاز بازارشانه های میوه را به‌خوبی تأمین کنیم شما نیز برای خرید شانه‌های میوه باکیفیت می‌توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما